about-us image

Firma Informatyczna SIGNERA działa głównie w dziedzinie szeroko pojętego Internetu.

Oferta firmy głównie jest kierowana do mikro i małych przedsiębiorstw. Pomagamy w zaistnieniu tych firm w Internecie i tym samym wypromowaniu lokalnych produktów i usług w całej Polsce i poza jej granicami. Taka promocja pomaga w znalezieniu nowych klientów i nowych rynków zbytu.

Firma Informatyczna

Signera

Promocję produktów połączoną z ich sprzedażą zapewniają sklepy internetowe. Sklepy internetowe projektowane są w opraciu o sprawdzone systemy dedykowane do tych celów.

Specjalna oferta jest również przeznaczona dla niepublicznych i publicznych przychodni zdrowia. Tworzone przez nas strony internetowe oprócz promocji świadczonych usług lekarskich mogą pomagać w dostępie do informacji potencjalnym pacjentom. Aplikacje powiązane z tymi stronami służą m.in. do rejestracji online pacjentów na wizyty u lekarzy w konkretnym terminie i o wybranej godzinie. Mogą również służyć do komunikacji personelu przychodni z pacjentami np. poprez wysyłanie zdefiniowanej wiadomości w postaci SMS do konkretnej grupy pacjentów np o nieobecności danego lekarza w konkretnym dniu.

Wszystkie tworzone projekty internetowe są dostosowane do prawwidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych w technologi responsywnej.


Sprawdź nasze portfolio
Nasze

<usługi/>

Strona internetowa jest w obecnych czasach niezbędnym składnikiem działań promujacych zarówno firmę jak i jej prokukty lub usługi. Posiadanie własnej, dobrze działającej i odpowiednio pozycjonowanej, strony www pomaga w wyróżnieniu się w swojej branży lub regionie. Wizytówka jaką jest firmowa strona internetowa, zawiera dane kontaktowe, ogólną charakterystykę i ofertę firmy oraz jest niejednokretnie pierwszym miejscem, w którym potencjalny klient spotyka się z danym produktem lub marką.

Po pewnym czasie istnienia strony w świadomości klientów jest ona głównym źródłem informacji o firmie, jej aktualnej ofercie i promocjach oraz wpływa na całościowy wizerunek danej marki. Dlatego szata graficzna strony, jej kolorystyka i rozmieszczenie poszczególnych jej elementów musi być dopasowane do już istniejącej koncepcji wizualizacji firmy oraz jej produktów lub usług.

Przy projektowaniu strony dużą wagę zwracamy również na ergonomię jej obsługi zarówno przez osoby ją odwiedzjące jak i przez jej administratorów. W zależności od treści prezentowanych na stronie jak i częstości jej modyfikacji proponujemy tradycyjne strony www lub z tzw CMS czyli systemem zarządzania treścią strony. W tym drugi przypadku własciciel strony może sam dodawać lub modyfikować wybrane jej elementy już po uruchomieniu w Internecie. Do osiagniecia tych celów wykorzystujemy najnowsze technologie pozwalajace efektywnie wykorzystać powierzchnię budowanej strony internetowej oraz zoptymalizować pod wzgledem szybkości wczytywania jej elementów

Zaprojektowanie, zbudowanie i uruchomienie wysokiej jakości strony www jest usługą złożoną i dopasowaną do potrzeb klienta. Zakres naszych usług obejmuje oprócz zaprojektowania strony także pomoc w doborze odpowiedniego dla niej pakietu hostingowego oraz opcjonalnie nadzór administratorski i pozycjonowanie. Wykonanie strony www obejmuje m.in:

 • przygotowanie dwóch projektów graficznych strony do wyboru docelowego przez klienta
 • projekt docelowy strony głównej i podstron
 • kodowanie witryny w plikach HTML, CSS i PHP oraz ewentualne tworzenie bazy danych MySQL
 • instalacja wersji próbnej strony w celu testowania jej w warunkach zbliżonych do rzeczywistych
 • instalacja finalnej wersji strony interentowej na produkcyjnym serwerze www
 • rejestracja strony w wyszukiwarkach internetowych i najważniejszych katalogach oraz opcjonalnie usługa pozycjonowania danych fraz
 • wsparcie wdrożeniowe i powdrożeniowe

Nie istnieje stały cennik projektowanych przez nas stron internetowych, bo do każdego zlecenia wskazane jest indywidualne podejście. Cena tworzonych przez nas stron internetowych jest adekwatna do nakładu pracy, jaka została włożona w ich przygotowanie. Szczegółowe ceny są wyliczane indywidualnie w zależności od struktury i funkcjonalności strony.

Zapytaj o wycenę strony internetowej

Strony o niezmiennej zawartości wykonane z wykorzystaniem języka opisu strony HTML5 i kaskadowych arkuszy stylów CSS3.

Strony z funkcją zarządzania treścią przez użytkownika, od prostego bloga po rozbudowany portal.

Strony z funkcją zarządzania treścią przez użytkownika, od portfolio z galerią zdjęć po rozbudowane strony internetowe.

W obecnych czasach coraz częściej tradycyjna działalność handlowa przenosi się w świat wirtualnego handlu w sieci globalnej. Sklep internetowy służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług w sieci Internet, a jednocześnie pozwala na rozreklamowanie swojej oferty i dotarcie z nią do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców. Koszty utrzymania sklepu w Internecie są nieporówywalnie niższe od tych tradycyjnych dlatego też oferty w takich sklepach są atrakcyjniejsze dla klientów.

Budowę sklepu rozpoczynamy od poznania specyfiki branży, którą on reprezentuje. Przyglądamy sie również istniejącym już w sieci sklepom z danej branży analizując ich mocne i słabe strony. Projektowanie samego wyglądu szaty graficznej sklepu przebiega analogicznie jak w przypadku strony internetowej, z tym że wiekszy nacisk stawiany jest ergonomię i bezpieczeństwo transakcji.

Stosowane przez nas oprogramowanie sklepu umożliwia prezentację aktualnej oferty towarów oraz przyjmowanie zamówień zarówno od nowych klientów jak i stałych odbiorców.

Proponowane przez nas oprogramowanie sklepu internetowego zapewnia możliwość szybkiego dostosowania do konkretnych wymogów Klienta oraz specyfiki oferowanych przez Niego towarów. Całość sklepu jest przygotowywana w taki sposób, aby przeróbki i modyfikacje oprogramowania nie były zbyt czasochłonne i uciążliwe dla użytkowników, a co za tym idzie zbyt kosztowne dla naszych klientów.

Szczegółowe ceny sa wyliczane indywidualnie w zależności od użytych technologii i konstrukcji sklepu.

Zapytaj o wycenę sklepu internetowego

System pracuje jako rozszerzenie CMS WordPress i służy do prowadzenie niedużych sklepów.

System do zarządzania małej i średniej wielkości sklepów internetowych.

System do zarządzania dużych sklepów internetowych, o większych wymaganiach pod względm wygajności serwera.

Aplikacje internetowe stanowią oprogramowanie działające w Internecie lub Intranecie, instalowane jedynie na serwerze, które użytkownicy obsługują przez przeglądarkę internetową. Zaletą tej formy oprogramowania jest dostępność z każdego miejsca, możliwość wykorzystania komputerów jak i urządzeń mobilnych (takich jak netbooki, tablety, smartfony, telefony komórkowe, urządzenia typu PDA) niższe koszt instalacji i aktualizacji.

Rozwiązania i systemy B2B, które pozwalają na usprawnienie procesu obsługi klienta dając możliwość składania zamówień, przeglądania i analizy oferty, czy też śledzenia przez klienta pewnych procesów lub stanu zlecenia poprzez przeglądarkę internetową. Tego typu rozwiązania muszą charakteryzować się odpowiednim poziomem zabezpieczeń dostępu oraz powinny umożliwiać swobodną pracę także przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych.

Zajmujemy sie tworzeniem aplikacji internetowych i bazodanowych, opracowanych specjalnie do wspomagania pracy przedsiębiorstw.

Jeżeli potrzebujesz aplikacje internetową, która:

 • skutecznie pomoże Twojej firmie w zoptymalizowaniu komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej,
 • poprawie relacji z klientami,
 • odciąży Twoich pracowników lub
 • przyczyni się do pozyskania nowych klientów,
to jesteś na właściwej stronie.

Skontaktuj się z nami, a nasza wiedza i doświadczenie wspomoże pracę Twojej firmy.

Zapytaj o aplikację internetową

Język do tworzenia skrypów działajacych po stronie serwera WWWW, do tworzenia dynamicznych treści na stronach internetowych.

System zarządzania relacyjnymi bazami danych, działa doskonale w połączeniu z językiem PHP.

Posiadasz własną stronę internetową?

Nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy na jej aktualizację?

Chciałbyś poprawić ranking strony w wynikach wyszukiwania?

Chciałbyś zwiekszyć liczbę osób odwiedzających twoją stronę?

To jesteś na właściwej stronie.

Oferujemy pozycjonowanie opierające się o dogłębną analizę serwisu oraz działań konkurencji. W dalszej kolejności prace obejmują zakres działań mający na celu optymalizację witryny pod katem wymagań SEO. Szczególną rolę w procesie pozycjonowania stron odgrywają media społecznościowe takie jak Google+, Facebook czy Twitter.

Oferujemy pozycjonowanie stron rozliczane jedynie za efekt na podstawie codziennego monitoringu. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje dsotęp do platformy monitorującej.

Zapytaj o wycenę pozycjonowania swojej strony internetowej

Jeżeli posiadasz stronę internetową to możesz powierzyć nam opiekę nad swoją witryną, a my zadbamy o całą resztę, systematycznie uzupełniając wymagane treści oraz dbając o ich czytelność i wysoką dostępność. Pomożemy w rozbudowie i unowocześnianiu strony.

Umowa zawierana jest na okres min. pół rok zaś opłata miesięczna uzależniona jest od stopnia złożonosci strony i wyliczana indywidualnie.

Zapytaj o wycenę administracji swojej strony internetowej

Zadźwoń już dzisiaj telefon aby omówić szczegóły współpracy.

Staramy się zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi, najwyższej jakości.